baner_wyp_3.jpg

Koncentratory tlenu do wypożyczenia


Opis

Koncentrator tlenu jest urządzeniem wykorzystywanym w medycynie do dostarczania pacjentowi ciągłych dostaw powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Stanowią tańszą i bezpieczniejszą alternatywę dla butli ze sprężonym tlenem.

Koszty wypożyczenia

– Opłata miesięczna za wypożyczenie: 200 zł
- Dostawa: Koncentrator tlenu dostarczany jest na terenie całej Polski za pomocą firmy kurierskiej (w cenie 50 zł) lub przez naszego wykwalifikowanego serwisanta, który zainstaluje je w Państwa domu oraz przeprowadzi krótki instruktaż dla pacjenta/opiekuna (koszt dobierany jest w zależności od odległości).
- Kaucja zwrotna : 100 zł
Bardzo ważne jest, aby koncentrator tlenu był używany w sposób właściwy i umiejętny, co przedłuży jego żywotność i umożliwi długotrwałe korzystanie. O tym z kolei, jak cenny w procesie rehabilitacji okazuje się koncentrator tlenu, najlepiej wiedzą wszyscy ci, którzy mieli okazję pracować przy jego udziale.

Nasza wypożyczalnia stworzona została z myślą o tych z Państwa, którzy na co dzień pomagają w rehabilitacji osób starszych i chorych. Wierzymy, że oferowany w niej sprzęt usprawni pracę rehabilitantów i podwyższy komfort życia pacjentów.

Aktualnie do wypożyczenia