Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Łóżko rehabilitacyjne do wypożyczenia typ standard

Opis

Łóżko rehabilitacyjne SWING to niemal automatyczna zmiana ułożenia pacjenta, ale także duża wygoda dla opiekuna, który towarzyszy choremu, zmienia mu pościel, przebiera go i myje. Możliwość łatwego obrócenia chorego z pewnością ułatwi mu pracę. Dzięki przechyłowi łóżka SWING na boki bardzo łatwe staje się częste obracanie pacjenta wymagane w profilaktyce przeciwodleżynowej.Wszystko to sprawia, że nasze łóżka rehabilitacyjne elektryczne są świetną alternatywą dla klasycznych łóżek, znacznie ułatwiającą współpracę z chorym i poprawiającą tak jego komfort życia, jak i komfort pracy opiekujących się nim osób. Nasze łóżka rehabilitacyjne elektryczne to maksimum funkcjonalności, mające realny wpływ na życie i zdrowie pacjenta. To także inwestycja w tak potrzebną mu wygodę.

Więcej o łóżku SWING możesz przeczytać tutaj.


Koszty wypożyczenia

– Opłata miesięczna za wypożyczenie: 350 zł
– Koszt transportu: zależny od odległości, koszt ten jest ustalany telefonicznie podczas dokonywania zamówienia (w koszt ten oprócz transportu wliczone jest wniesienie i rozstawienie łóżka oraz instruktaż obsługi łóżka).
– Kaucja zwrotna: 600 zł

Aktualnie do wypożyczenia