Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Przenośny Koncentrator Tlenu Lovego

Przenośny Koncentrator Tlenu Lovego

Nowy produkt

2 149 złPrzed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszą firmą, aby ustalić szczegóły transportu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj

Więcej informacji

Tlenoterapia

Domowa tlenoterapia to bardzo istotna cześć pomocy dla osób mających problemy z oddychaniem, krążeniem krwi lub cierpiących na zaostrzony bezdech senny. Co ciekawe z metody tej korzystają również sportowcy, którzy w ten sposób chcą zwiększyć wydolność swojego organizmu. Dzięki przenośnemu koncentratorowi tlenu jest to nie tylko o wiele łatwiejsze, ale i dana osoba nie traci zbyt wiele na mobilności. Dlatego też jej życie czy codzienne nawyki nie zostają zbytnio zaburzone i w większości przypadków nie musi ich radykalnie zmieniać.

Przenośny koncentrator tlenu

Przenośny koncentrator tlenu można podłączyć zarówno do sieci elektrycznej, jak i korzystać z jego funkcji zasilanych przy użyciu wbudowanej baterii. Urządzenie to działa w oparciu o filtrowanie tlenu z otoczenia i koncentrowania go, by podać swojemu użytkownikowi. Wysoka bezawaryjność tego sprzętu medycznego pozwala na bezpieczną i wygodną domową terapię, a warunkiem tego sukcesu jest jedynie regularne wymienianie części eksploatacyjnych przenośnego koncentratora tlenu.

Domowe leczenie chorób układu oddechowego nie musi być więc wcale uciążliwe, ani generować jakichkolwiek problemów czy obowiązków, jak w przypadku butli tlenowych. Przenośny koncentrator tlenu, dzięki oddzieleniu tego pierwiastka od azotu oraz odpowiedniemu jego nawilżeniu, jest dobrym rozwiązaniem w przypadku takich chorób jak: astma, rak płuc, przewlekła obturacyjna choroba płuc, mukowiscydoza czy też włóknienie płuc.

Naszą ofertę przenośnych koncentratorów tlenu kierujemy zarówno do placówek medycznych, jak i klientów prywatnych. Ponadto jesteśmy w stanie zaopatrzyć Państwa również w części zamienne oraz filtry do oferowanego przez nas sprzętu do domowej tlenoterapii. Wykluczenie hospitalizacji, praca całą dobą oraz niewielkie rozmiary urządzenia mogą ponadto dobrze wpływać na poprawę samopoczucia chorej osoby, co jak dowodzi nauka jest ważnym czynnikiem w każdej walce ze schorzeniami.

Koncentrator tlenu Lovego

Przenośny koncentrator tlenu LOVEGO dzięki swojemu uchwytowi, małym rozmiarom i bardzo niskiej masie zapewnia mobilność osobą korzystającym z tlenu.

W skład zestawu wchodzi:

- przenośny koncentrator tlenu Lovego
- torba na koncentrator
- bateria do koncentratora
- ładowarkę do koncentratora
- ładowarkę samochodową
- nawilżacz powietrza
- instrukcję obsługi
- filtr powietrza
- kaniulę nosową

Gratis do koncentratora dodajemy wózek !

Dane techniczne

Koncentrator posiada opcję jonizacji powietrza.

Waga koncentratora to 5,4 kg.

Małe wymiary :25cm x 18cm x 36cm

Cichy : 38 db

Stężenie tlenu od 1 do 5 l/min :

90% przy 1l/min,

75% przy 2l/min,

60% przy 3l/min,

45% przy 4l/min,

40% przy 5l/min ( +/- 3%)

2 innych produktów w tej samej kategorii: