Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki.

Łóżko Rehabilitacyjne PB 337 LOW

Łóżko Rehabilitacyjne PB 337 LOW

1206

Nowy produkt

2 699 zł

zamiast 3 493 złPrzed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszą firmą, aby ustalić szczegóły transportu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj

Więcej informacji

Łóżko rehabilitacyjne PB 337 LOW (wersja obniżona) przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów zarówno w ośrodkach opiekuńczych jak również w środowisku domowym. Dzięki swoim drewnianym elementom w kolorze buku, zamkniętym, drewnianym frontom oraz częściom metalowym malowanym proszkowo w kolorze srebrnym to wysokiej jakości łóżko pielęgnacyjne łatwo komponuje się z otoczeniem.


Zmiana wysokości leża realizowana jest w zakresie pomiędzy 23 a 63 cm (górna krawędź leża). Powierzchnia leża wypełniona jest listwami sprężynującymi. Leże podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie, a ponadto regulowany segment podudzia poprzez mechanizmy zapadkowe. Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą pilota, posiadającego możliwość blokady poszczególnych pozycji łóżka.


Konstrukcja łóżka charakteryzuje się dużą stabilnością, wysoką estetyką i jakością wykonania oraz łatwością montażu i transportu.

Dane techniczne
Bezpieczne obciążenie robocze175 kg
Maksymalna waga użytkownika135 kg
Wymiary zewnętrznedługość 215 cm, szerokość 102 cm
Długość segmentu oparcia pleców80 cm
Regulacja segmentu oparcia pleców0 – 70 °
Regulacja segmentu oparcia podudzi0-45 °
Prześwit pod łóżkiem22 cm(PB 337- 5cm)
Kółka jezdne100 mm – w standardzie z hamulcem.

Produkty dodatkowe

15 innych produktów w tej samej kategorii: