Łóżko Rehabilitacyjne PB 326

Łóżko Rehabilitacyjne PB 326

1202

Nowy produkt

3 249 złPrzed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszą firmą, aby ustalić szczegóły transportu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj

Więcej informacji

Łóżko rehabilitacyjne PB 326 przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjentów w ośrodkach opiekuńczych oraz w środowisku domowym.

Dzięki swoim drewnianym elementom w kolorze buku, drewnianym frontom oraz częściom metalowym malowanym proszkowo w kolorze srebrnym to wysokiej jakości łóżko pielęgnacyjne doskonale komponuje się z otoczeniem.

Powierzchnia leża wypełniona jest listwami sprężynującymi. Leże podzielone jest na 4 segmenty i posiada 2 pojedyncze silniki sterowane indywidualnie, a ponadto regulowany segment podudzia poprzez mechanizmy zapadkowe. Komfortowe sterowanie łóżka realizowane jest za pomocą pilota, posiadającego możliwość blokady poszczególnych pozycji łóżka. Na końcach barierek bocznych leża znajdują się sprężynujące nakładki z tworzywa sztucznego powodujące zmniejszanie odległości pomiędzy barierkami a frontem. Niwelują one możliwość przygniecenia kończyn rąk oraz nóg. Stosując innowacyjne rozwiązanie suwaków barierek uzyskaliśmy niższe niż zwykle ich położenie co zdecydowanie poprawia komfort wchodzenia i schodzenia z łóżka.


Konstrukcja łóżka charakteryzuje się dużą stabilnością, wysoką estetyką i jakością wykonania oraz łatwością montażu i transportu.

Dane techniczne
Bezpieczne obciążenie robocze175 kg
Maksymalna waga użytkownika135 kg
Wymiary zewnętrznedługość 216 cm, szerokość 104 cm
Długość segmentu oparcia pleców80 cm
Regulacja segmentu oparcia pleców0 – 70 °
Regulacja segmentu oparcia podudzi0-45 °
Prześwit pod łóżkiem22 cm
Kółka jezdne100 mm – w standardzie z hamulcem.

6 innych produktów w tej samej kategorii: