Szyny teleskopowe aluminiowe 213 cm

Szyny teleskopowe aluminiowe 213 cm

1082

Nowy produkt

849 złPrzed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszą firmą, aby ustalić szczegóły transportu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj

Więcej informacji

Wszyscy ludzie, bez względu na stan zdrowia, mają prawo do komfortowego poruszania się. Dlatego oferujemy dzisiaj Państwu zaawansowane podjazdy dla niepełnosprawnych, które ułatwią im życie tak, jak tylko będzie to możliwe. Które pozwolą także na załadunek i wyładunek wózków i skuterów elektrycznych podczas ich transportu, a tym samym usprawnią pracę osób je obsługujących.

Na oferowane tutaj Państwu podjazdy dla niepełnosprawnych składają się aluminiowe szyny podjazdowe, których powierzchnia pokryta jest antypoślizgowym materiałem. Wykonane z bardzo wytrzymałych stopów aluminium, są niezwykle stabilne i trwałe. Lekkie i wygodne w obsłudze, pozwalają na szybki montaż i demontaż.

Tutejsze podjazdy dla niepełnosprawnych zajmują przy tym niewiele miejsca, co eliminuje problemy związane z transportem i przechowywaniem. Co więcej, każda szyna wyposażona została w blokadę, zabezpieczającą przed niekontrolowanym rozsunięciem się szyn.

Dane techniczne
Waga2x 4 kg
Wymiaryszerokość: 20 cm, wysokość: 5 cm
Budowakażda szyna zbudowana jest z 2 segmentów
Długość po rozłożeniu215 cm
Długość po złożeniu120 cm
Maksymalne obciążenie272 kg
Filmy

Szyny podjazdowe - film pokazowy

6 innych produktów w tej samej kategorii: