Szyny teleskopowe aluminiowe 152 cm

Szyny teleskopowe aluminiowe 152 cm

1080

Nowy produkt

749 złPrzed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszą firmą, aby ustalić szczegóły transportu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj

Więcej informacji

Wszyscy ludzie, bez względu na stan zdrowia, mają prawo do komfortowego poruszania się. Dlatego oferujemy dzisiaj Państwu zaawansowane podjazdy dla niepełnosprawnych, które ułatwią im życie tak, jak tylko będzie to możliwe. Które pozwolą także na załadunek i wyładunek wózków i skuterów elektrycznych podczas ich transportu, a tym samym usprawnią pracę osób je obsługujących.

Na oferowane tutaj Państwu podjazdy dla niepełnosprawnych składają się aluminiowe szyny podjazdowe, których powierzchnia pokryta jest antypoślizgowym materiałem. Wykonane z bardzo wytrzymałych stopów aluminium, są niezwykle stabilne i trwałe. Lekkie i wygodne w obsłudze, pozwalają na szybki montaż i demontaż.

Tutejsze podjazdy dla niepełnosprawnych zajmują przy tym niewiele miejsca, co eliminuje problemy związane z transportem i przechowywaniem. Co więcej, każda szyna wyposażona została w blokadę, zabezpieczającą przed niekontrolowanym rozsunięciem się szyn. Do każdej pary szyn dołączamy również praktyczny pokrowiec, który pozwoli zabezpieczyć je przed wszelkimi uszkodzeniami.

Dane techniczne
Waga2x 3 kg
Wymiaryszerokość: 20 cm, wysokość: 5 cm
Budowakażda szyna zbudowana jest z 2 segmentów
Długość po rozłożeniu152 cm
Długość po złożeniu83 cm
Maksymalne obciążenie272 kg

6 innych produktów w tej samej kategorii: