Zestaw do konwersji roweru na elektryczny MXUS 250W 13Ah przednie koło

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny MXUS 250W 13Ah przednie koło

Nowy produkt

2 899 złPrzed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszą firmą, aby ustalić szczegóły transportu. Dane kontaktowe znajdują się tutaj

Więcej informacji

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny MXUS 250W (kompletny zestaw: napęd elektryczny + bateria)! 

Rower z napędem elektrycznym, to innowacja obecna na rynku od niedawna. W odróżnieniu od tradycyjnych jednośladów, rower wyposażony w napęd elektryczny umożliwia jazdę bez nadmiernego wysiłku rowerzysty, dzięki czemu odpowiedni jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Rower z napędem elektrycznym sprawdzi się też jako rower rehabilitacyjny dla osób chorych, ponieważ napęd ten może być stosowany zarówno w rowerach dwukołowych jak i trójkołowych.

 Montując oferowany przez nas zestaw, w dalszym ciągu Twój rower jest traktowany przez prawo jak zwykły rower (ponieważ jego moc, to 250W, a maksymalna prędkość, to 25 km/h). Powyżej tych wartości niezbędne są dodatkowe uprawnienia do kierowania tego typu pojazdem! Dzięki temu nie musisz się obawiać kontroli i możesz w dalszym ciągu spokojnie korzystać z przywilejów przysługujących rowerzystom (np. poruszać się po ścieżkach rowerowych).

Dzięki zastosowanym technologiom rower z napędem elektrycznym może być używany w 3 trybach:

  1.       Inteligentne wspomaganie jazdy - dzięki czujnikowi pedałowania PAS, silnik uruchamia się automatycznie w momencie, gdy zostaje rozpoczęte pedałowanie. Nasz napęd elektryczny daje możliwość wyboru aż 5 poziomów wspomagania pedałowania.

  2.       Jazda rowerem z użyciem manetki gazu - w naszym elektrycznym zestawie napędowym MXUS 250W zastosowaliśmy manetkę gazu, która umożliwia sterowanie silnikiem z poziomu kierownicy (nie trzeba pedałować, żeby silnik działał).

  3.       Jazda bez użycia napędu elektrycznego – napęd można z łatwością wyłączyć, a wtedy jazda na rowerze jest taka sama jak na tym klasycznym, bez wspomagania elektrycznego.

MXUS, to rozpoznawalna na całym świecie marka, zajmująca się produkcją zestawów do konwersji rowerów. Ogromną zaletą firmy jest jej 20-letnie doświadczenie w wytwarzaniu silników i części do rowerów elektrycznych. Asortyment tej firmy są bardzo popularny na naszym rynku. Sami, od wielu lat montujemy jej produkty do rowerów trójkołowych. Zarówno my, jak i nasi Klienci, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.

Zestaw elektryczny do roweru - co zawiera?

1)     Silnik MXUS w przednim kole z zaplecioną obręczą o wielkości 24"/26"/28" -  bezszczotkowy silnik renomowanej firmy MXUS z wbudowaną przekładnią zwiększającą moment obrotowy z zastosowanym sprzęgłem jednokierunkowym, przez co silnik nie stawia oporów podczas jazdy bez wspomagania napędu elektrycznego. Jest to najłatwiejszy w montażu rodzaj napędu elektrycznego do roweru. Montaż silnika, to tylko wymiana przedniego koła. Obręcz jest przystosowana do hamulców V-brake. Silnik posiada możliwość zamontowania tarczy hamulcowej (6 śrub).

a)     Moc ciągła: 250W;

b)     Moc chwilowa: 420W;

c)     Napięcie silnika: 36V;

d)     Maksymalna prędkość: ustawiona blokada na 25 km/h;

e)     Czujnik Halla;

f)      Czujnik prędkości;

g)      Złącze wodoodporne - umożliwia odpięcie silnika i zdjęcie koła bez konieczności demontażu wiązki przewodów.

 

2)     Akumulator  - wysokiej klasy akumulator cechujący się najwyższą jakością.

a)    Napięcie: 36V;

b)    Pojemność 13 Ah;

c)     Ilość cykli ładowania: ponad 500;

d)     Technologia: litowo-jonowe;

e)     Oświetlenie tylnie LED;

f)      Wskaźnik naładowania.

3)     Ładowarka;

4)     Sterownik:

a)      Napięcie: 36V;

b)     Prąd: 7A;

c)      Prąd chwilowy: 14A;

d)     Moc: 250W;

e)     5 poziomów wspomagania jazdy.

 

5)     Wyświetlacz LED900S:

a)      5 poziomów wspomagania;

b)     4 poziomy naładowania baterii;

c)      tryb "WALK";

d)     wskaźnik prędkości.

 

6)     Klamki hamulca - wyposażone w czujnik, który podczas hamowania wyłącza napęd elektryczny;

7)     Czujnik pedałowania PAS - czujnik uruchamiający wspomaganie napędu elektrycznego.

8)     Bagażnik zamykany na kluczyk - zestaw umożliwia łatwy montaż sterownika i baterii oraz zabezpieczenie jej przed przypadkowym wysunięciem się czy kradzieżą.

9)    Przewody niezbędne do podłączenia zestawu - wszystkie przewody posiadają hermetyczne, wodoodporne złącza.

UWAGA! Do każdego zestawu dodajemy:

10)     Manetka gazu - dzięki jej zastosowaniu można sterować pracą silnika bez konieczności pedałowania;

11)   Specjalistyczne narzędzia niezbędne do montażu czujnika PAS - do zestawu dodajemy narzędzia pasujące do większości rowerów - ściągacz do korb i klucz do suportu na kwadrat.

 

Rower z napędem elektrycznym, to świetny wybór dla każdego kto chce usprawnić swój pojazd - niezależnie od płci, wieku czy stanu zdrowia. 

Filmy

Produkty powiązane

    20 innych produktów w tej samej kategorii: